Wypisz się z newslettera
Region Wielkopolska na Facebook
Najnowsze w serwisie

Lokalizacja

Szukaj

Czy wiesz że...

Według filozofii hinduskiej na świecie znajduje się siedem głównych czakramów ziemi - kamieni, które promieniują pozytywną energią poprawiającą samopoczucie i łagodzącą ból. Jeden z nich podobno znajduje się w Mysiej Wieży w Kruszwicy.

Polecamy nasze wycieczki w wersji Audio

Zobacz wszystkie warunki prawne

Gry terenowe

Prowadząc ścieżkami wśród bujnej flory, quest pozwala na poznawanie nie tylko przyrody środkowej Europy, ale i świata! Rozwiązując zadania oraz zagadki można poznać ciekawostki i odkryć tajemnice tego niezwykłego „pomnika” przyrody. Na dociekliwych i wytrwałych czeka skarb!

Niewielka, nieco zapomniana dzielnica Poznania kryje nie lada tajemnice, które możesz poznać wędrując z questem i rozwiązując kolejne zagadki.

Uczestnik zabawy poznaje ciekawą historię Czarnkowa wędrując po mieście w towarzystwie słynnego polskiego kronikarza Janka z Czarnkowa. Na końcu trasy na wędrowców czeka skrzynia skarbów!

Wędrując trasą questa i rozwiązując kolejne zagadki uczestnik zabawy odkryje wiele zaskakujących tajemnic Powidza, a na koniec dotrze do skrzyni skarbów.

Wędrując po Wrześni z questem cofamy się w czasie do dramatycznych wydarzeń związanych ze strajkiem dzieci w obronie polskiej mowy. Po drodze rozwiązujemy zadania i zagadki, a na końcu docieramy do skrzyni skarbów!

Jarocin to miasto, które kojarzy się z festiwalem muzyki rockowej. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wyglądały pierwsze festiwale wyrusz na wędrówkę rozwiązując zadania i zagadki!

Czy kolej może być ciekawa? Przekonaj się wędrując po Krzyżu z Wielkopolskimi Questami. Po rozwiązaniu zadań i zagadek zawartych w tekście dotrzesz do skrzyni skarbów ukrytej w niezwykłym miejscu!

W trakcie wyprawy uczestnik wędruje po miejscach pozornie znanych, a jednak pełnych niespodzianek i tajemnic. Rozwiązując zadania i zagadki odkrywa nowe oblicze znanego miasta. W tym queście poznaje miejsca związane z królewską przeszłością Poznania

Tematem przewodnim zabawy jest walka mieszkańców Miłosławia o zachowanie polskości, przeplatająca się z wielką historią XIX-wiecznej Wielkopolski. Wędrowcy docierają do miejsca, gdzie stanął pierwszy na ziemiach polskich pomnik Juliusza Słowackiego.

Uczestnik zabawy wędruje po poznańskim Starym Mieście poznając kolejne pomniki i rzeźby i tajemnicze historie z nimi związane. Na zdobywców questa czeka piękna pieczęć.

Strony: 12345