Wielkopolskie Questy
Szlakiem murali w Lesznie

Wielkopolskie Questy
Szlakiem murali w Lesznie

Wielkopolskie Questy<br>Szlakiem murali w Lesznie

LESZNO

Miasto położone ok. 80 km na południe od Poznania, przy drodze krajowej nr 5

Uczestnik zabawy rozwiązuje zadania i zagadki umieszczone w queście, a po drodze dociera do miejsc, w których nieoczekiwanie pojawiają się murale. Niektóre z nich współczesne, ale jest też mural z dawno minionej epoki. Uczestnik zabawy ociera się też o muzykę i poezję, a na końcu trasy dociera do miejsca, w którym ukryto skarb. Tym razem zaskakujący, nietypowy!

Początek trasy na pl. Metziga przy pomniku Stanisława Grochowiaka w Lesznie

Czas przejścia ok. 40 min.

Ulotkę do gry można samodzielnie wydrukować z pliku PDF w kolorze lub na drukarce czarno-białej

Uczestnicy zabawy mogą zdobywać regionalną odznakę krajoznawczą Wielkopolskie Questy. Odznaka Odkrywców Tajemnic oraz ogólnopolską Questy - Wyprawy Odkrywców.

 

Lokalizacja

Komentarze (3)

Anita

2018-10-01 05:54:53

Całkiem fajny quest! Proste wskazówki, trasa bardzo przyjemna. Polecam każdemu! Ja byłam z kilkuletnim synkiem i również dla niego zabawa była przednia.

nowa fanka

2019-11-09 10:15:18

Dostałam namiar od koleżanki zarażonej questingiem że w moim mieście coś takiego powstało. Przeszłam ten quest szlakiem murali i był to mój pierwszy w życiu. Już czekam na kolejne.

Drużyna Piotr i Adaś

2020-06-08 20:25:54

Quest realizowaliśmy w ubiegłym roku. Były jakieś problemy z dodaniem komentarza więc liczę że tym razem się uda :-). Trasa wiodąca od murala do murala była bardzo ciekawa. Ulotka i zagadki doprowadziły nas do celu. Tu jako doświadczonych questowiczów zaskoczyła nas ekspozycja skarbu, ale i tak warto było przejść tą ścieżkę.

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie