Wielkopolskie Questy
Tajemne ruiny i podziemne przejście
Skrzebowa

Wielkopolskie Questy
Tajemne ruiny i podziemne przejście
Skrzebowa

Herb Wielkopolskie Questy<br>Tajemne ruiny i podziemne przejście<br>Skrzebowa

SKRZEBOWA

Miejscowość w powiecie ostrowskim, położona ok. 100 km na południowy wschód od Poznania.

Wędrując z questem po Skrzebowej i Moszczance w powiecie ostrowskim można poznać historię miejscowości, dotrzeć do owianych legendą miejsc oraz poznać opowieści znane tylko miejscowej ludności.

Czas przejścia ok. 60 minut

Ulotkę można samodzielnie wydrukować z pliku PDF w kolorze

Uczestnicy zabawy mogą zdobywać regionalną odznakę krajoznawczą Wielkopolskie Questy. Odznaka Odkrywców Tajemnic oraz ogólnopolską Questy - Wyprawy Odkrywców.

Lokalizacja

Komentarze (5)

asia i rafał

2013-08-26 06:28:30

Właściwie wieś ,a człowiek nie spodziewał by się takiej historii i oczywiście widoków .Parę razy jednak zgubiliśmy drogę , ale jak przystało na questowiczów skarb odnaleźliśmy:)

Barbara

2013-09-23 04:48:11

My zawitaliśmy do Skrzebowej z tekstem questu w niedzielę 15 września i zostaliśmy mile przywitani, a później po queście także pożegnani :-) Ścieżki questu przeszliśmy uważnie poznając historię i ciekawostki, dostarczyło nam to wielu ciekawych wrażeń :-) Podobało nam się bardzo, Skrzebowianom życzymy wszystkiego najlepszego :-) a quest polecamy jako ciekawy sposób spędzenia czasu i poznania ciekawego zakątka Wielkopolski :-)

Piotr i Adaś

2015-09-16 03:20:28

Zanim pojawił się ten quest na tej stronce, zrobiliśmy go w maju. Piękna pogoda, piękna okolica, trochę niebezpieczna trasa, ale za to urokliwie położona. Pieczątka - skarb - rewelacja. Jak się okazuje nawet na małej miejscowości są prawdziwi artyści. Jeden z najlepszych questów, a mamy pojęcie po zdobyciu złotych odznak :-). Pomimo sporej odległości od Poznania gorąco polecamy

Maria i Wiktoria z rodzicami

2016-05-11 04:19:09

Odwiedziliśmy waszą miejscowość 8 maja, było naprawdę miło i ciekawie Skarb oczywiście odnaleziony przez dziewczyny jak przystało na zdobywców złotej odznaki.

Agata, Radek i Oliwka ;-)

2017-08-14 08:54:50

Długi i przyjemny spacer przez piękną wieś z dużą dawką wiedzy o tym miejscu ;-) Skarb w rękach mamy i mieszkańców pozdrawiamy ;-) ;-) ;-)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie