Wielkopolskie Questy
Z Richardem von Hardtem po Folwarku Wąsowo

Wielkopolskie Questy
Z Richardem von Hardtem po Folwarku Wąsowo

Herb Wielkopolskie Questy<br>Z Richardem von Hardtem po Folwarku Wąsowo

WĄSOWO

Wąsowo leży w powiecie nowotomyskim, ok. 50 km na zachód od Poznania

Wąsowo przyciąga turystów znanym pałacem oraz folwarkiem. O świetnej przeszłości folwarku, o tym co z tego okresu można jeszcze dzisiaj zobaczyć, opowie jego dawny właściciel Richard von Hardt w zabawie z questem. Ci którzy dadzą się porwać pasjonującej opowieści, rozwiążą po drodze zadania i zagadki, by na koniec wędrówki dotrzeć do miejsca, gdzie została ukryta skrzynia skarbów.

Czas przejścia ok. 45 minut

Ulotki do gry można otrzymać w recepcji folwarku lub samodzielnie wydrukować w kolorze pobierając plik PDF lub w wersji czarno-białej

Uczestnicy zabawy mogą zdobywać regionalną odznakę krajoznawczą Wielkopolskie Questy. Odznaka Odkrywców Tajemnic oraz ogólnopolską Questy - Wyprawy Odkrywców.

Lokalizacja

Komentarze (3)

Piotr i Adaś

2016-05-09 10:39:45

Bardzo ciekawy quest w spokojnej okolicy przy pięknym pałacu. sam folwark sam w sobie też stanowi nie lada atrakcję. quest bardzo jasny i czytelny. samo zakończenie nieco zaskakujące, ale bardzo pozytywnie i przez to mile. Zdradzać nie będziemy. Podkreślić należy bardzo dużą życzliwość całego spotkanego przez Nas Personelu Folwarku. Należy życzyć, by wszyscy goście byli witani tak miło i z takimi uśmiechami jak drużyna "Piotr i Adaś". Pochwalić się musimy, iż po dosyć długiej przerwie zaliczyliśmy 27 wielkopolski quest.

Turystyczna grupa "Pod Prąd"

2017-06-16 02:55:48

Taki niby tylko spacer. Tu były krówki, tu sianko a tu mleczko ale ... zakończenie zwali Was z nóg! Znaleźienie skabu będzie próbą Waszej determinacj i pomysłowości w starciu z pomysłowością twórców questów! Zajrzyjcie tu koniecznie!!!

Nika

2020-05-18 10:35:11

Z questem zmierzyliśmy się w listopadzie 2019r. Skrzynię skarbów znaleźliśmy ale niestety otwartą i bez pieczęci. Poratowano nas jednak w kuchni folwarku (przemili ludzie) i pieczęć zdobyliśmy. Bardzo polecam to miejsce.

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie