Gry terenowe

Wielkopolskie Questy
Czarnków-perła nad Notecią
Czarnków

Kategoria: Piesze
komentarze: 5 (zobacz)

CZARNKÓW

Miasto powiatowe w północnej Wielkopolsce, położone nad Notecią, ok. 70 km na północ od Poznania.

Ciekawą historię Czarnkowa można poznać biorąc udział w zabawie z cyklu Wielkopolskie Questy. Uczestnik rozwiązuje zadania i zagadki i na końcu dociera do miejsca, w którym została ukryta skrzynia skarbów!

Miejsce rozpoczęcia trasy: Rynek

Czas przejścia ok. 45 minut.

Quest jest dostępny w następujących terminach:

maj, czerwiec, lipiec           9-21
sierpień                             9-20
wrzesień                            9-19

 Ulotkę z tekstem gry można pobrać z pliku PDF do wydruku w kolorze lub na drukarkę czarno-białą 

 

Mapa obiektu

Komentarze (5)

Agata, Radek i Oliwka ;-)

2017-08-09 | 12:14

Quest wart każdego stawianego kroku ;-) Czarnków wart odwiedzenie i zwiedzenia ;-) Serdecznie pozdrawiamy przemiłego Pana z mety tej że trasy ;-) ;-) ;-) Dziękujemy za miłą rozmowę ;-)

anka jack marcel

2017-08-08 | 07:20

W czerwcowy weekend zawitaliśmy do Czarnkowa, skończyliśmy quest w niesamowitym miejscu, zatrzymała nas miła rozmowa z gospodarzem tego miejsca, nie był to Janko (hi hi); nie sadziliśmy, że Czarnków ma tyle atrakcji... no i te pyszne lody na Rynku... Polecamy.

Franek i Sławek z Manieczek

2016-08-22 | 12:24

Bardzo ciekawy quest. Janko z Czarnkowa opowiedział nam ciekawe historie. Jest ładny rynek, kościół i Marina. Z góry widokowej są piękne krajobrazy. Wrażenia z wyprawy niesamowite.

Drużyna Piotr i Adaś

2016-08-08 | 10:38

Super quest. Trasa bardzo dobrze przemyślana. Było trochę trzeba się domyślać, ale dla doświadczonych questowiczów nie było problemów. Piękna miejscowość, super okolica. Gorąco polecamy

Przewodnicy turystyczni z Krainy 100 Jezior

2016-07-12 | 08:56

Ten quest przybliżył nam piękne miasto Czarnków - perłę nad Notecią. Zwiedzaliśmy jadąc na rowerach, a przyznajemy ścieżek rowerowych jest tu sporo i są dobrze utrzymane. Dopełnieniem informacji była wystawa w Muzeum Ziemi Czarnkowskiej, w której świat wprowadziła nas Pani Kustosz dając nam audiobooki. Przyjemnie było pogawędzić z Kapitanem w Przystani Marina. Przedstawił on nam uroki rzeki Noteć z jej atrakcjami turystycznymi: śluzy, liczne przystanie dla wodniaków, spływy kajakowe oraz inna żegluga. Zapraszamy do zdobywania skarbu.

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji (nie będzie publikowany)

Kod z obrazka:

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze miasto
  • Koleje Wielkopolskie