Gry terenowe

Wielkopolskie Questy
Szwajcaria Chodzieska
Chodzież

Kategoria: Piesze
komentarze: 1 (zobacz)

CHODZIEŻ

Chodzież to miasto powiatowe w północnej Wielkopolsce, położone ok. 70 km na północ od Poznania, przy drodze krajowej nr 11.

Chodzież to miasteczko znane z porcelany oraz malowniczego położenia na północy Wielkopolski, a także z Jeziora Miejskiego. Aby poznać jego walory krajoznawcze oraz ciekawą historię, warto wybrać się na wycieczkę wraz z questem. Dlaczego okolicę nazywa się Szwajcarią Chodzieską oraz odpowiedzi na inne interesujące pytania znajdziesz, rozwiązując zadania questu. A nagrodą będzie... skarb!

Aby zostać odkrywcą i zdobywcą skarbów, wystarczy wydrukować ulotkę i wyruszyć na szlak. Zabawa jest dostępna całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. To uczestnik zabawy sam decyduje kiedy podejmie wyzwanie!
Zarezerwuj sobie godzinę, załóż wygodne buty i ruszaj na spotkanie przygody!

Questowa ścieżka zaczyna się w centrum, na Rynku w Chodzieży.

Czas przejścia ok. 50 min.

Ulotki do zrealizowania gry można samodzielnie wydrukować pobierając plik PDF.

Strona 1

Strona 2

Uczestnicy zabawy mogą również zdobyć Odznakę Krajoznawczą Wielkopolskie Questy. Odznaka Odkrywców Tajemnic.v

Mapa obiektu

Komentarze (1)

Drużyna Piotr i Adaś

2016-08-09 | 07:30

Bardzo dobry quest. Spacer po Chodzieży był dla Nas wyjątkowo atrakcyjny. Wskazówki czytelne. Nieco zmienił się finał co wynikło oczywiście z kradzieży pieczątki i nawet kradzieży kartki z informacją, gdzie skarb się znajduje, ale informacje z ulotki pozwalają się zorientować gdzie zdobyć finałowy gadżet. Sprawdza się czasem przysłowie "Koniec języka za przewodnika" Polecamy ten quest i miejsce finału pod kątem zaspokojenia potrzeb gastronomicznych też :-)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji (nie będzie publikowany)

Kod z obrazka:

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze miasto
  • Koleje Wielkopolskie