Wydarzenia w Wielkopolsce

Jarmark Chmielo-Wikliniarski
Nowy Tomyśl
31 sierpnia – 2 września

Uroczyste otwarcie Jarmarku nastąpi w piątek o godzinie 17.oo przy KOSZU 2006.
Z tego miejsca o 17.3o wyruszy Korowód Jarmarczny prowadzony przez Orkiestrę Dętą z Grodziska Wielkopolskiego, ulicami Nowego Tomyśla do Parku Kultury i Wypoczynku. Tam o godzinie 18.oo rozpocznie się Obrzęd jarmarczny w wykonaniu mieszkańców wsi Sątopy. Później rozpoczną się koncerty zespołów muzycznych a o 23.oo rozpocznie się dyskoteka, która potrwa do 2.oo.
Równie bogaty program przygotowano na sobotę. Od godziny 9.oo do 18.oo na terenie Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa odbywać się będzie Ogólnopolski Konkurs Plecionkarski. Przez cały dzień odbywać się będą imprezy sportowe i koncerty. O godzinie 20.oo wystąpi  Andrzej Piaseczny z zespołem. O 21.3o zobaczymy pokaz ogni sztucznych, po którym zapraszamy na dyskotekę.
W niedzielę także odbędą się imprezy sportowe. M.in. o godzinie 10.oo rozpocznie się Rajd samochodowy "Panie za kierownicą". Od 13.oo do 15.oo trwać będzie Parada Pojazdów Zabytkowych. O 14.15 zapraszamy na korowód dożynkowy i obrzęd dożynkowy z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca z Kębłowa. O godzinie 15.30 wystąpi Karol Band i Przyjaciele a godzinę później rozpocznie się występ Kabaretu Noeo-Nówka wraz z zespołem Żarówki.
Przez wszystkie dni imprezie towarzyszą kiermasz handlowo - gastronomiczny i wesołe miasteczko.

Więcej:
nowytomysl.pl/jarmark-2012

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie