Wydarzenia w Wielkopolsce

Premiera publikacji „Mały Kolberg | Niezbędnik. Wielkopolska”
Zbąszyń
18 styczeń 2018 r.

Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, animatorów społecznych i edukatorów na spotkanie promujące niezwykłą publikację: książeczkę z CD z tradycyjnymi zabawami, tańcami i piosenkami z Wielkopolski, "Mały Kolberg | Niezbędnik. Wielkopolska", które odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu 18 stycznia o godz. 18.30.

W książce znajdują się ilustrowane opisy tradycyjnych zabaw i tańców a na płycie akompaniamenty grane na autentycznych ludowych instrumentach. Przy opisach zabaw znajdują się specjalne kody odsyłające do prezentacji wideo w Internecie, które można odczytać za pomocą smartfona. Publikacja skierowana jest do dzieci a także do wszystkich pracujących z dziećmi w przedszkolach, szkołach, domach kultury, bibliotekach i świetlicach. W spotkaniu będą uczestniczyć twórcy publikacji oraz muzycy ludowi, którzy zagrają na żywo. Wspólnie pobawimy się w lokalne zabawy taneczne. Opowiemy także o programie Mały Kolberg.

Wstęp wolny. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne (tel. 68 3860 700) lub mailowe (bibliotekazbaszyn@gmail.com) – ilość miejsc ograniczona.

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu publikacji w promocyjnej cenie.

Więcej: http://www.biblioteka.zbaszyn.pl/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie