Wydarzenia w Wielkopolsce

Quest „Poznań (dla) zakochanych”
7-14 lutego 2021
Poznań

Z okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw oraz Walentynek pod patronatem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury powstał quest "Poznań (dla) zakochanych".

Uczestnicy gry, spacerując po Starym Rynku i jego okolicach, poznają przeróżne miłosne historie, jakie miały miejsce w Poznaniu na przestrzeni dziejów. Będzie więc o romantycznych związkach, o zdradzie, morderstwie, miłości szczęśliwej i tej bez happy endu.

Kim byli bohaterowie tych historii, dowiedzą się wszyscy, którzy wezmą w zabawie.

Z pewnością będzie ciekawie!

Kiedy z powodu pandemii nie możemy skorzystać z wielu atrakcji, edukacyjna zabawa terenowa jest ciekawym pomyłem na spędzenie czasu z ukochaną osobą.

Informacje praktyczne:

Gra będzie dostępna w okresie od 7 do 14 lutego. Udział w niej jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszych zapisów ani rejestracji. Aby rozwiązać quest, wystarczy skorzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej Questy-Wyprawy Odkrywców, przygotowanej przez Krzysztofa Szustkę - Fundacja Calamita lub pobrać i wydrukować ulotkę z tekstem gry ze strony: www.regionwielkopolska.pl/questy.

Po drodze uczestnicy rozwiązują zadania i zagadki, a na końcu docierają do miejsca, gdzie została ukryta skrzynia skarbów z tajemniczą pieczęcią.

Czas trwania gry wynosi ok. 50 minut.

Więcej informacji dotyczącej gry można uzyskać pod nr. telefonu 61 66 40 865.

Link do questa: https://regionwielkopolska.pl/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie