Wydarzenia w Wielkopolsce

Wiosenny Kiermasz Produktu Lokalnego
Lubasz
19 marca 2016 r.

Stowarzyszenie Bliżej Siebie i Natury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu serdecznie zapraszają do udziału w Wiosennym Kiermaszu Produktu Lokalnego, który odbędzie się 19 marca 2016, w godz. 9.00 – 13.00 w Lubaszu, w sali wiejskiej (centrum miejscowości).

Celem kiermaszu jest przede wszystkim promocja produktów lokalnych, rzemiosła i twórczości rękodzielniczej. Zależ nam, aby osoby, które zajmują się rękodziełem miały możliwość zaprezentowania go szerszej publiczności. Kiermasz jest też doskonałą okazją do integracji środowiska rękodzielniczego, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów.

Do udziału w kiermaszu zapraszamy przede wszystkim artystów, rękodzielników i rzemieślników, którzy chcą zaprezentować swoje ręcznie wykonywane produkty.

W programie Kiermaszu zaplanowaliśmy również konkursy pisanek i kartek wielkanocnych oraz występy zespołów. Do organizacji planujemy zaangażować lokalne szkoły i przedszkole. Wystawcom zapewnimy miejsce wystawiennicze ze stołami, przestrzeń przed salą, dostęp do prądu, a także ciepłe napoje.

Na zgłoszenia wystawców, które można pobrać ze strony www.blizejsiebie.org.pl czekamy do 07 marca 2016 r. Dokumenty można przesyłać listownie do Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu (ul. Kościelna 4, 64-720 Lubasz) bądź mailowo na adres Stowarzyszenia (blizejsiebie@yahoo.com). Szczegółowe informacje można uzyskać również pod nr tel. 666 09 38 31.

Więcej informacji na: http://lubasz.pl/aktualnosci/253-wiosenny-kiermasz-produktu-lokalnego.html

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie