Wydarzenia w Wielkopolsce

Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE
Poznań, Swarzędz, Leszno, Pobiedziska
12-18 sierpnia 2013 r.

Integracje odbędą się w stolicy Wielkopolski już po raz trzynasty. Wezmą w nich udział zespoły z Rosji,, Brazylii, Turcji, Włoch i Słowacji. Nie zabraknie też polskich wykonawców. W tym roku zespoły odwiedzą Leszno (13.08.), Swarzędz (15.08.) i Pobiedziska (16.08).

Pierwszego dnia zespoły zaprezentują się w Poznaniu podczas barwnego korowodu, który wyruszy o godzinie 16.oo ulicą Półwiejską  sprzed Pomnika Starego Marycha do Starego Browaru. O godzinie 18.oo rozpocznie się w Parku Wilsona Koncert Inauguracyjny "Biesiada Ludowa".

We wtorek zespoły przeniosą się do Leszna. W środę odbędzie się na terenach rekreacyjnych wokół Malty Turniej Sportów Tradycyjnych "Pierścieniówka", na który zapraszamy o godzinie 17.oo. Czwartek będzie dniem koncertowym w Swarzędzu (15.3o). Przedtem jednak zespoły przejdą w Poznaniu ulicą Mostową na Stary Rynek (11.3o). W piątek odwiedzą Pobiedziska.

Koncert Finałowy "Muzyka w Folklorze Świata" odbędzie się w Poznaniu na boisku AWF przy Drodze Dębińskiej. Zapraszamy od godziny 21.oo.

Więcej:
festiwal.awf.poznan.pl/integracje-2013-program/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie