Wielkopolskie Questy
Poznańska Piątka z Wronieckiej

Wielkopolskie Questy
Poznańska Piątka z Wronieckiej

Herb Wielkopolskie Questy<br>Poznańska Piątka z Wronieckiej

POZNAŃ

Pięciu chłopców, nastolatków wykazało się niezwykłą dojrzałością i hartem ducha, pozostając do końca wiernymi swoim ideałom. Jednocześnie nie przestali być pełnymi radości życia i pogody ducha młodzieńcami, którzy potrafili bawić się i korzystać z życia jak wszyscy młodzi ludzie. Swoim życiem zasłużyli na beatyfikację, która odbyła się w 1999 r.

Wędrując ulicami miasta, rozwiązując zadania i zagadki uczestnik zabawy poznaje codzienne życie tych młodych chłopców oraz miejsca gdzie spędzali czas. Na końcu gry dociera się do miejsca, gdzie został ukryty skarb.

Miejsce startu: Dom Żołnierza, przy ul. Niezłomnych 1 w Poznaniu

Czas przejścia: ok. 1 godziny

Ulotkę z tekstem gry do samodzielnego wydruku w formie pliku PDF można pobrać w kolorze lub w wersji czarno-białej

Uczestnicy zabawy mogą zdobywać regionalną odznakę krajoznawczą Wielkopolskie Questy. Odznaka Odkrywców Tajemnic oraz ogólnopolską Questy - Wyprawy Odkrywców.

Lokalizacja

Komentarze (2)

Drużyna Piotr i Adaś

2017-07-17 08:18:00

Bardzo ciekawy i pouczający quest o Naszych lokalnych i młodych bohaterach. Naprawdę fajnie poprowadzona trasa, gdzie człowiek o niektórych miejscach, będąc od urodzenia Poznaniakiem, nie miał pojęcia. Dla Drużyny Piotr i Adaś to pierwsze spotkanie z questami od prawie roku. Niemniej dla tak doświadczonych questowiczów skok na właściwe tory był łatwy i stanowił niewątpliwą przyjemność. Quest można polecać i doświadczonym graczom i osobom, które chcą zadebiutować w questingu.

Agata, Radek i Oliwka ;-)

2017-07-24 06:12:16

Quest ciekawy, przyjemny, przekazujący ciekawe i cenne informacje ;-) Polecamy ;-)

Dodaj komentarz

Do wiadomości redakcji ( nie będzie publikowany )

Partnerzy

  • Radio Poznań
  • Głos Wielkopolski
  • Nasze Miasto
  • Koleje Wielkopolskie